Poznajmy się!

Nazywam się Dominika Polus Dąbrowska i jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, szkoleniowcem, konferansjerką i marketingowcem. Poza tym, że mogę zorganizować Twoje wydarzenie, to jeszcze je poprowadzę i pomogę innym dobrze wypaść na scenie.

Posiadam certyfikat trenera mentalnego i jestem specjalistką w kilku przeplatających się dziedzinach jednocześnie. Pomagam ludziom w samorealizacji na poziomie biznesowym i osobistym.

Współpracuję z klientami indywidualnymi jak i firmami oraz stowarzyszeniami z najróżniejszych branż. W moim portfolio są takie firmy, jak: Dell Technologies, Carrefour, Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej, Coca Cola HBC, Uefa, Meeting Professionals International, Nestle, Prymat, PepciCo, Credit Agricole Bank Polska. Mam niemal 10-letnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i organizacji wydarzeń od mniejszych konferencji po targi dla kilku tysięcy osób.
Występowałam na scenach międzynarodowych m.in. w Stambule, Frankfurcie, Minneapolis (USA) i Barcelonie.

Prywatnie lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę w każdej dziedzinie, dlatego angażuję się w projekty w 100% (chociaż poniekąd to jest wadą, życie mnie nauczyło, że w mniej istotnych tematach wystarczy tylko 80% zaangażowania). Jestem zdecydowana i konkretna, szybko podejmuje dobre decyzje i preferuję bezpośrednią komunikację.

Za mną kilka półmaratonów, runmageddonów oraz spanie w środku tajlandzkiej dżungli w hamaku. Obecnie realizuję się jako mama dwóch energicznych chłopców – pewnie tyle optymizmu i dynamiki mają po mnie 😉 a po tacie równowagę i umiejętność odpoczywania oraz cieszenia się z każdego najmniejszego sukcesu.

Dominika Polus Dąbrowska
“Trudno pokonać kogoś kto się nigdy nie poddaje.”

Certyfikaty

Opinie o współpracy ze mną

Dominika jest profesjonalistką, która prowadzi wszystkie projekty do A do Z. Do swojej pracy podchodzi z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem dzięki czemu na efekty nie trzeba długo czekać. Wysoka kultura pracy oraz indywidualne podejście do każdego zadania jest widoczne na każdym etapie projektu. Można jej zaufać.

Dariusz Piotrowski, General Manager, Dell Technologies

Zamknęliśmy właśnie ponad roczny etap programu Dell Technologies p.n. FUTURE BUILDERS (2022) dotyczącego przyszłości technologii IT.

Program był bardzo rozległy i złożony: wielu partnerów, liczne sesje robocze w różnych formatach, diagnozy tematyczne, kilkuset uczestników z całego sektora oraz eksperci z zewnątrz. Dominika była swoistym COO tego projektu; koordynowała plany i ich realizację, kierowała logistyką, organizowała eventy, zajmowała się promocją, uczestniczyła też w pracach merytorycznych. Robiła to wszystko z nadzwyczajnym zaangażowaniem, inwencją i profesjonalizmem. Dominika ma wielkie zdolności wysoko efektywnego działania bez robienia przy tym niepotrzebnego hałasu, co jest rzadkie, nawet wśród wybitnych organizatorów. 😊  Pomagają w tym niewątpliwie jej duże talenty komunikacyjne. Rozpoczynamy obecnie drugi etap programu, ale spokojnie, bo przecież Dominika nadal będzie z nami.

prof. dr hab. Piotr Płoszajski, Katedra Teorii Zarządzania, SGH

Dominika nie ocenia i pozwala na autorefleksję, jest świetnym i szczerym obserwatorem, potrafi zadawać bardzo celne pytania i zostawia dużo przestrzeni na własne przemyślenia. Praca z nią jest doskonałym bodźcem do zatrzymania się, zlokalizowania problemów oraz ich przyczyn a następnie zapobiegania im już w zarodku. Piastując stanowisko prezesa w rozwijającej się firmie nie zawsze jest na to czas. Dzięki naszym treningom znów znajduję czas dla siebie oraz na odpowiednią regenerację swojego najważniejszego narzędzia pracy. Przewrotnie poświęcając na pracę o godzinę mniej, więcej pracy jest wykonane w skali tygodnia. Odpowiednie planowanie, refleksja i wdrażanie zmian wpływa bardzo pozytywnie na mnie, moje zdrowie, życie prywatne oraz zawodowe co jest zauważalne i doceniane przez otoczenie – Dziękuje Ci Dominiko!

Jakub Sasin - Prezes Zarządu The Big Beans Production

Byłam uczestnikiem szkolenia dla gabinetu kosmetologicznego i jestem zachwycona! Dominika przekazała ogrom wiedzy w sposób merytoryczny z dużą dawką humoru Doskonały i unikatowy sposób prowadzenia szkolenia pozwolił zapamiętać i wyciągnąć dużą dawkę informacji

Kinka Chałupka - właścicielka Royal Beauty Clinic

Sesje treningowe z Dominiką polecam każdemu kto chce poprawić swoje życie na lepsze w każdej sferze. Jej podejście jest w pełni profesjonalne poparte wiedzą teoretyczną i praktyczną, skupia się na realnych wynikach i progresie swoich klientów. Dla mnie naprawdę pomocny okazał się trening mentalny który przy 100% zaangażowaniu i sumiennym wykonywaniu ćwiczeń pokazał jakie negatywne schematy myślenia i przekonania mi szkodziły. Jednocześnie wzrósł poziom pewności siebie i chęć do działania, oraz uzyskałem realne efekty w życiu co dodatkowo motywuję.

Andrzej Łyczba - przedsiębiorca

Dominika to wyjątkowa osobowość, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdy pojedynczy projekt. Jej szkolenia i konsultacje są prowadzone z pasją i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zespołów Dell Technologies oraz jej Partnerów.

Marcin Morawski, Regional Marketing Team Lead – Poland, Israel and Czech Republic, Dell Technologies